Správce – vlastník a provozovatel webových stránek, tj. společnost Jayden Carepromotion LLC se sídlem ve Wilmington, DE, US adresa: 19C Trolley Square, Wilmington, DE, US 19806, zapsaná v příslušném rejstříku pod číslem L20000179832

icon

BEZPEČNÉ DORUČENÍ!

Nemějte strach! Bezpečnost našich zákazníků bereme vážně! Naši kurýři mění roušky a rukavice každé 2 hodiny. Proces dodání a platby probíhá bez kontaktu.

BEZPEČNÉ DORUČENÍ!

Naši kurýři mění roušky a rukavice každé dvě hodiny. Doručení a platba proběhne bez přímého kontaktu s doručovatelem

Promoakce

Přírodní

DÁVKA TESTOSTERONU

  • Zvyšte svou svalovou hmotu o více než 80%
  • Získejte až o 65 % více energie
  • Zvyšte 6-krát svou sílu
  • Shazujte kilogramy bez hladovění a únavných tréninků
  • Napumpujte svoje libido
product

TESTOBOLON pouze za:

3024 Kč

1512 Kč

VYPLŇTE FORMULÁŘ

CZ +420
Toto pole je povinné
Tato položka je povinná
Zadejte telefonní číslo správně
Toto pole je povinné
Tato položka je povinná
Zadejte prosím správně své křestní jméno

Zbývající čas do konce akce:

45:00

OK5
OK6
OK7
OK8

DŮLEŽITÉ! Neplaťte navíc za dopravu. V určitých regionech 100% nákladů na doručení balíčku hradí výrobce. Chcete-li zkontrolovat, zda máte také nárok na dopravu zdarma, zadejte do formuláře správné adresní údaje a klikněte na tlačítko níže.

Toto pole je povinné
Tato položka je povinná
Zadejte adresu správně
Toto pole je povinné
Tato položka je povinná
Zadejte PSČ správně
Toto pole je povinné
Tato položka je povinná
Zadejte město správně
icon

Bleskové doručení

Začněte se zvětšováním svalů již dnes

icon

Praktické balení

Můžete ho mít kdykoliv a kdekoliv s sebou

icon

Atraktivní cena

Vysněná silueta pro každý rozpočet

icon

100% přírodní složení

Skoncujte s trávením Vašeho organizmu

Suchá svalová hmota

bez ohledu na hmotnost, věk a životní styl

Dokonce i pokud dodržujete nejvíce omezující dietu a zarputile trénujete každý den, přírůstek svalů se se zvyšujícím věkem zpomaluje.

Ale ne těm, kteří užívají TESTOBOLON!

TESTOBOLON byl vytvořen za účelem stimulace Vašeho těla ke zvýšení produkce testosteronu.

A když hladina Vašeho testosteronu začne stoupat...

Získáte VÍCE energie, VÍCE vytrvalosti a ZLEPŠENÉ výsledky v posilovně!

Všechno to pouze díky ZMA, které je obsažené v TESTOBOLON.

ZMA je kombinace zinku (mono methionin a aspartát), aspartátu hořečnatého a vitaminu B6. Každá z těchto složek je nezbytná pro přeměnu bílkovin, což vede ke zvětšení svalové hmoty.

Skupina vědců z University of Boise ve státě Idaho pozvala 150 tis. mužů ve věku 20-25 let, kteří se věnují různým sportům na 12týdenní test, během kterého dostali speciálně vytvořený tréninkový plán a současně jim bylo podáváno ZMA.

Výsledky?

Po 12 týdnech došlo u zkoumaných osob k přibližně 80% nárůstu testosteronu a významnému nárůstu svalové hmoty – dokonce až o 15 kg!

Ale to není vše!

Ve skutečnosti pouze polovina z testovaných mužů dostalo ZMA, zbytek účastníků dostalo placebo.

Jak vypadaly jejích výsledky?

U poloviny, které bylo celou dobu podáváno placebo, byl indikován pokles testosteronu o cca 8%!

Pokud u mladých lidí, kteří po 12 týdnů opakovali nařízený tréninkový plán, klesla hladina testosteronu, jako by se toto odráželo na mužích nad 40 let věku ? ... Právě proto je nezbytně nutné užívat TESTOBOLON! Zvlášť, pokud Vám záleží na vypracované postavě, nevyčerpatelné zásobě energie a ...

Suché svalové hmotě získaná nejpřirozenějším způsobem!

Získejte mladistvou úroveň libida a zvyšte svoji sexuální výkonnost

Nedovolte, aby ponižující situace v posteli z minulosti, staly v cestě Vašemu erotickému naplnění ! Probuďte v sobě na spolehlivého démona sexu , v jehož žilách hořící oheň a ... testosteron!

TESTOBOLON řeší 2 často podceňované příčiny poklesu testosteronu.

Vypořádejte se se 2 přehlíženými příčinami, které devastují, vyčerpávají a ničí testosteron

Jakým způsobem udržet stálou hladinu testosteronu bez ohledu na věk?

Je to jednoduché: strava a cvičení. Nicméně, výzkum jasně ukazuje: i když poctivě sledujete počet jídel nebo počty přijatých kalorií a věnujete se vyčerpávajícím cvičením, jako byste se připravoval na olympijské hry – nezastaví to pokles hladiny testosteronu.

Proč? Ze 2 velmi často podceňovaných důvodů.

Příčina #1

Nedostatek spánku

Pokud chcete mít pevné a trvalé svaly a užít si dokonale vyrýsované tělo, musíte mít odpočatý organismus.

Podle všeobecného názoru, pokud chcete zvětšit svalovou hmotu, měli byste více spát.

To je jen zlomek pravdy, protože kvalita spánku je na stejné úrovni jako jeho délka. Nicméně, v současné době je velmi těžké dosáhnout tak kvalitního spánku, který by mohl mít vliv na zvyšování úrovně testosteronu a vysněné svalové hmoty.

Získejte plnohodnotný spánek s TESTOBOLON

Složení TESTOBOLON je bohaté na vysoce kvalitní ZMA.

Studie ukazují, že ZMA zlepšuje kvalitu spánku díky prodloužení 3. a 4. fáze takzvaného hlubokého spánku, který je nejdůležitější pro růst svalové hmoty.

Nedovolte, aby Vaše tvrdá každodenní práce přišla v vniveč během spánku!

Doplňte své tělo správným množstvím ZMA díky TESTOBOLON!

Příčina #2

Příliš malé množství minerálů

Pokud jde o tvorbu testosteronu, je konzumace vyvážených jídel velmi důležitá. Proto, když chybí klíčové minerály, všechno ostatní jde vniveč.

Studie ukazují, že v případě sportovců a osob, které cvičí je vyšší nedostatek zinku. Vědci potvrzují, že to je výsledkem zvýšeného pocení a nevhodné stravy. Tyto chyby mohou výrazně snížit výkon v posilovně a nejen to.

Výsledek: snížení síly a snížení růstu svalů.

TESTOBOLON vyživuje Vaše tělo nezbytnými minerály , které potřebují

Není žádným tajemstvím , že užívání ZMA zvyšuje sportovní výkony a produkci testosteronu.

TESTOBOLON je vysoce kvalitní ZMA vyvinuté v laboratorních podmínkách, dodávané přímo do Vašeho těla a poskytující lepší pumpu , více energie a rychlejší růst svalů.

Ale síla TESTOBOLON je ještě větší!

V jeho složení najdete další vitamíny, minerály a složky výživy, které osvědčeným způsobem zvyšují hladinu testosteronu a celkovou účinnost těla. Vše je 100% přírodní!

SKUTEČNĚ TO FUNGUJE!

TESTOBOLON funguje!

Suchá svalová hmota

Přirozeně!

Objednat hned
product

6 výhod používání TESTOBOLON

V průběhu výzkumu v laboratořích a testů prováděných na skupině dobrovolníků, se američtí vědci zaměřili na vyspecifikování 6 nepopiratelných důvodu , díky kterým je TESTOBOLON lepší než ostatní, konkurenční produkty.

icon

VÝHODY #1

Nejvíce účinné složení

Po důkladném výzkumu a testování, se americkým vědcům podařilo vyspecifikovat a zakomponovat do tohoto revolučního složení namíchat směs nesporně účinných složek, které stimulují produkci testosteronu, díky které můžete zcela přirozeně vybudovat imponující svalovou hmotu.

icon

VÝHODA #2

Perfektně zvolené 100% přírodních složky

TESTOBOLON je pečlivě vyvinutá směs, ve které výběr složek zaručuje maximální energii, růst svalové tkáně a až 10 krát větší regeneraci těla po vyčerpávajícím tréninku.

icon

VÝHODA #3

Laboratorně testováno

TESTOBOLON je vyroben z vysoce kvalitních surovin, které byly získány v přísně kontrolovaných laboratorních podmínkách na Univerzitě v Boise. Prošel nezávislými laboratorními testy, díky nimž získal řadu vědeckých ocenění, včetně prestižního evropského certifikátu nejvyšší kvality.

icon

VÝHODA #4

Účinnost bez ohledu na věk

TESTOBOLON byl vytvořen pro všechny, kterým záleží na viditelných efektech formování postavy. Rozhodnutí o zcela neinvazivním, přírodním složení bez přidávání populárního, škodlivého taurinu je trefa do černého – preparát mohou používat jak 20-ti letí, tak i 60-ti letí s různými postavami, a získají stejné výsledky bez vedlejších účinků.

icon

VÝHODA #5

ZMA jako tajemství účinku

ZMA je přesně stejná kombinace dvou minerálů a vitamínu, která až 3 krát zvýšila úroveň HGH a testosteronu u mužů, kteří se účastnili již dříve popisovaných laboratorních testů. Složení přípravku podporují také jiné, přírodní ingredience ovlivňující tvorbu testosteronu, o kterých se dočtete níže.

icon

VÝHODA #6

Snadné použití

TESTOBOLON je pohodlné balení a snadno polknutelné tablety - proto je tato kúra tak bezpečná: žádné nepříjemné jehly nebo prášky , které vyžadují rozpouštění v tekutině , a účinky? 15 kg suché svalové hmoty!

TESTOBOLON?

TESTOBOLON zvětšuje svalovou hmotu dokonce až o 80% , 8 krát zvětšuje aerobní kapacitu , usnadňuje hubnutí a zlepšuje sexuální pud.

Ve zkratce: TESTOBOLON stimuluje organizmus k vytváření větších množství testosteronu až o 76%. Testosteron dokonce 6 krátzvyšuje rychlost syntézy bílkovin, což pomáhá při budování svalové hmoty. Kromě toho, snižuje účinek katabolického hormonu nazývaného kortizon, který rozkládá svalovou tkáň.

Aminokyseliny tvoří bílkoviny, které podporují růst svalů, protože schopnost Vašeho organizmu k jejich zpracování při zvýšené námaze závisí na jejich biologické dostupnosti.

Testosteron pomáhá v syntéze bílkovin, vázáním se k receptorům androgenů ve svalových buňkách. Váš organizmus pak může využít tuto bílkovinu k opravě malých mikro poškození, která se objevují na Vašich tkáních například, při zvedání závaží , které v konečném důsledku buduje svaly. Právě proto najdete v našem produktu také složky, které mají vliv na tvorbu bílkovin.

product

Přesvědčte se sami, jak Vám může TESTOBOLON pomoci!

objednat teď

Jak mi může TESTOBOLON pomoci?

TESTOBOLON zvyšuje hladinu testosteronu, díky čemu budete mít každý den více energie, správný průběh regenerace a větší svaly...

...které Vám déle vydrží – což se může zdát jako výhoda, která poskytuje neuvěřitelné efekty nejen v posilovně , ale i v ložnici . Bylo vědecky prokázáno, že některé z jeho složek, v tom zinek a D- asparagová kyselina, zvyšuje potenci.

Ukázalo se také, že TESTOBOLON 5-násobně zvyšuje úroveň hormonu růstu, což Vám bude poskytovat více energie a větší svaly. Dokonce i v případě, že se dobře stravujete a odpočíváte, většina lidí po třicítce ztratí v průměru 10 % testosteronu v každém desetiletí. Jinými slovy: bez ohledu na to, jak tvrdě trénujete, po překročení této hranice si nevšimnete jeho růstu.

Na co ještě čekáte?

To je Váš čas, abyste opustili lavici náhradníků a konečně se pohybovali svým životem DÁLE, L=PE A TVRDĚJI! Objednejte si přírodní booster testosteronu TESTOBOLON již dnes!

TESTOBOLON rozložený na jednotlivé prvky

img

ZMA

ZMA je hlavním posilovačem svalů, podporuje také imunitní systém a zvyšuje hladinu energie. Jeho působení je víceúrovňové a ovlivňuje celý organizmus a poskytuje mu účinnou regeneraci.

img

VÝTAŽEK ZE SEMEN PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO

Pískavice řecké seno vám pomůže spalovat tuky. Je to indická bylina bohatá na sloučeninu zvanou 4-hydroxyisoleucin. Snižuje hladinu tukové tkáně a zvyšuje hladinu testosteronu a jeho biologickou dostupnost. Kromě tohoto přispívá k růstu libida a eliminuje problémy s erekcí.

img

VÝTAŽEK Z PECEK AFRICKÉHO MANGA

Urychluje proces spalování tuku v těle zcela přirozeným způsobem, protože v sobě obsahuje velké množství vláken; semena manga afrického jsou také bohaté na bílkoviny a snižují hladinu cholesterolu a urychlují metabolizmus, což přispívá k na čištění těla od toxinů.

img

VITAMIN D3

Testy provedené v Oxfordu v roce 2013 ukázalo, že vitamin D3 při každodenním podávání po dobu 3 měsíců, zvýšil celkový bioaktivní a volný testosteron o téměř 30%. Navíc, podporuje řadu základních funkcí, od vstřebávání vápníku po zvýšení hladiny testosteronu, při čem ten poslední je velmi důležitý pro rozvoj svalů.

img

VITAMIN K2 (MK4)

Vitamín K je skupina sloučenin, s níž K2 je zvlášť důležitý, protože snižuje destrukci kostní hmoty, stabilizuje úroveň testosteronu a podporuje správnou funkci kardiovaskulárního systému – všechno to je užitečné při tréninku.

img

VITAMIN B6 (PYRIDOXIN HCL)

Vitamin B6 se účastní procesu transformace bílkovin a snižuje zadržování testosteronu v jádru buňky. . Kromě toho má vliv na tlak krve, křeče svalů a práci srdce. Vitamin B6 může mít také vliv na hladinu estrogenu, účastní se mnoha složitých vztahů mezi hormony a jeho účinkem je zlepšení sebevědomí.

img

HOŘČÍK

Příště, až budete mít chuť na energetický nápoj, zkuste místo něho hořčík! Tento druhý, nejčastěji se objevující elektrolyt v organizmu podporuje mnoho triatlonistů tím, že snižuje dobu potřebnou k odpočinku mezi po sobě jdoucími dálkovými výzvami. Již 1 gram hořčíku denně zvyšuje úroveň testosteronu až o ¼!

img

ZINEK

Zinek přispívá k udržení hladiny testosteronu. Mnoho studií potvrzuje, že při intenzivní fyzické námaze, přijímaní zinku zajišťuje udržování správné hladiny testosteronu, a tím zvyšuje sportovní výkonnost. Kromě toho ... má pozitivní vliv na sexuální efektivitu!

img

KYSELINA D-ASPARAGINOVÁ

Kyselina D- asparagové (D-AA) je silný zesilovač testosteronu. Pomáhá při jeho syntéze, stimulováním luteinizačního hormonu (LH) a hormon růstu (HGH), který stimuluje jádra pro tvorbu většího množství testosteronu.

TESTOBOLON si získává více a více příznivců

Všichni mluví o TESTOBOLON : celebrity , influenceři a možná dokonce i Vaší přátele!

Již dnes začněte své dobrodružství s TESTOBOLON ! Objednat hned!

Seznam nejčastěji Vámi kladených otázek:

TESTOBOLON je přípravek na tvorbu svalů vyrobený z vysoce kvalitních přírodních složek, které zvyšují hladinu testosteronu a tím stimulují růst svalové tkáně. Svalům zajišťuje také prodlouženou dobu fungování bez odpočinku, díky čemuž má pozitivní vliv na sportovní výkon.

Ne. Steroidy jsou prostředky, které napodobují účinek testosteronu na těle, někdy vedou ke značnému podhodnocení výroby přírodního anabolického steroidů, nebo-li testosteronu. Ve skutečnosti jsou typem drog a jsou nelegální, pokud se používají bez konzultace s lékařem. TESTOBOLON je 100% přírodní prostředek , kterého složení obsahuje vitamíny , minerály a aminokyseliny, které v organizmu podporují tvorbu testosteronu. Za vše vděčíte svému tělu a ... trochu také přírodě!

TESTOBOLON byl vytvořen aby působil na testosteron. Pokud je jeho úroveň narušena, budete mít velký problém s budováním vysněné svalové hmoty, protože to je přesně tento hormon, který zvyšuje tempo metabolizmu proteinů, které vedou k stavbě svalů. Jak vyplývá z nezávislých lékařských testů, jiné složky TESTOBOLON podporují okysličení organizmu, což až 10 krát zvyšuje jeho odolnost. Díky pravidelnému příjmu TESTOBOLON se kromě toho zlepší a zkrátí regenerační proces organizmu po dlouhodobé námaze. Probíhá to, protože testosteron je nezbytný pro rychlost opravy svalů, které mohou mít po tréninku mnoho mikro poškození.

Pravděpodobně jste někdy zkoušeli kreatiny, syrovátku v prášku a další doplňky pro lidi, kteří zvedají závaží a zůstaly po nich ve Vás rozporuplný pocity - snad i mírné pochyby? Jejich hlavní nevýhodou je, že trochu „ignorují“ testosteron, který přece zvyšuje syntézu bílkovin, které jsou stavebními kameny svalů. Nedostatek testosteronu je nedostatek svalů. Je to celkem jednoduché! Kromě toho TESTOBOLON je vyroben z vysoce kvalitních, laboratorně testovaných přírodních složek, které zvyšují hladinu testosteronu a jsou spojeny s růstem a sílou svalů.

TESTOBOLON má KOMPLETNĚ přírodní složení. Je vyráběn v severní Americe, pod dohledem specialistů a v souladu s přísnými předpisy týkající se zdraví a bezpečnosti.

Berete si dávku TESTOBOLON, sníte večeři a jdete spát. Další ráno vstanete hyper odpočatý a během tréninku překonáte veškeré své rekordy, po návratu domů nebudete cítit ani trošku únavy, Vaše partnerka nebude mít ani chvilku na údiv ... A v následujících dnech, je to už jen lepší!

Vše, co musíte udělat, je vyplnit níže uvedený formulář - pár kliknutí a hotovo!

První účinky jsou viditelné od prvního použití, to znamená již po několika hodinách spánku. V průběhu následujících dní se zlepšuje Vaše sebevědomí zvyšuje a intenzita odpočinku - zjistíte že jste ještě nikdy nebyli tak efektivní. TESTOBOLON jako směs vitamínů a přírodních složek podporuje Vaše unavené tělo a poskytuje opravdovou šokovou dávku energie, tak , že ho už nikdy nebudete chtít přestat používat! Účinky je dobré podpořit tím, že jej budete používat alespoň více jak 3 měsíce.

Krátká historie
John C., který již TESTOBOLON testoval!

1. den :

„Právě přišel balíček s tříměsíční kúrou TESTOBOLON . Jak můžete vidět z mé postavy, mám v těle nějaký přebytečný tuk a vodu. Chystám se testovat TESTOBOLON 8-12 týdnů , při čem se nechystám moc měnit stravu. Uvidíme, jak si poradí TESTOBOLON.”

60. den:

„Už je to 8 týdnů co užívám TESTOBOLON. Neočekával jsem nějaké super efekt, takže to je pro mne milé překvapení! Podařilo se mi vybudovat celkem dost svalové hmoty ... Všiml jsem si úbytku tuku, tělo celkem dobře vypadá jako by bylo plnější a pevnější. Na stravě jsem neměnil nic, to je vše díky užívání TESTOBOLON. Přesvědčte se sami!”

img

Pavel (36 l.)

České Budějovice

Dostal jsem víc, než jsem chtěl

Cvičím už dlouhá léta, účastním se soutěží strongmanů a rád pobízím svoje tělo k lepším a lepším výkonům. Celkem nedávno se mi však zdálo, že jsem už došel na hranici , že už jsem příliš starý ... to znamená, že ne ani tak já, ale moje tělo! Růst svalů jako by se zastavil, myslel jsem si, že ze svoji postavy už nevytáhnu. Pak mi ale dal můj trenér naději - doporučil web, ze kterého si mohu objednat TESTOBOLON . Řekl mi, že se ještě nikdy nesetkal s něčím tak účinným na rozvoji suché svalové hmoty. Uvěřil jsem mu a vůbec toho nelituji. Zatím to je pouze polovina kúry a účinky jsou viditelné pouhým okem! Mám lepší metabolismus a sebevědomí a moje přítelkyně je také unešená ... víte, co tím myslím!

img

Jan (28 l.)

Brno

TESTOBOLON mě vyléčil z mých komplexů!

Ostatním se to v tělocvičně dařilo, a u mě nic. Měnil jsem tréninkové plány, užíval jsem různé doplňky, a jednou jsem se kvůli tomu dostal i do nemocnice! Strašně mě to všechno vyčerpávalo. Kamarádi se mi smáli, že už navždy budu hubeňour, a že žádná ženská o mně nezavadí. Měli pravdu! Když už jsem se s nějakou začal stýkat, vše fungovalo jako by v pohodě, ale jak přišlo na situace v posteli, tak jsem prostě zklamal. Víš, co to dělá s mužským egem ... Ale pak se vše změnilo o 180 stupňů. Jeden kamarád s podobnými problémy mi řekl, že existuje takový preparát, který je neinvazivní a 100% přírodně mi pomůže vysekat postavu a přitom zvedne hladinu testosteronu. Objednal jsem si to také. Užíval jsem ho 2 krát denně 3 měsíce a splnily se mi moje sny. Nakonec vypadám tak jak jsem chtěl, mám skvělou přítelkyni snů a jsem člověkem, který je opravdu spokojený se svým životem.

img

Hana (25 l.)

Benešov

U žen to funguje také

Někteří lidé se domnívají, že to není ženské, ale já miluju pracovat se svými svaly, a zvětšovat je. Díky tomu se cítím více sexy a nebojím se žádného temného místa v ulici! Ale předtím, než jsem začala opravdovou zábavu se závažím, byla jsem obézní žena, která sama sebe nenávidí. Rok a půl se věnuji tréninku a užívala jsem opravdu různé prostředky, ke zvýšení svých možností, posunutí hranice. Bohužel, většina z nich funguje jako pití vody. Navíc se mi líbí přírodní produkty, takže o to těžší bylo najít něco přímo pro mě. Naštěstí jsou v posilovně velmi nápomocní lidé a kamarád mne upozornil na TESTOBOLON. A to všechno změnilo! Začali jsme ho užívat společně s mým partnerem a je to prostě úžasné – podařilo se nám zbavit tuků, nabrali jsme krásné svaly a užíváme si nejlepší sex! Myslíte, že je potřeba ještě něco dodávat?

img

Bruno (56 l.)

Hradec Králové

Byl jsem si jistý, že mě manželka opustí

Posledních šest měsíců bylo jako na horské dráze. Přepadla mě hrozná deprese, podezíral jsem svou ženu z nevěry a kvůli tomu všemu skoro došlo na rozvod. TESTOBOLON mě zachránil. Předtím, než jsem ho koupil, potřeboval jsem se přesvědčit na vlastní oči o jeho účinnosti. Trh je přesycený tím vším a samozřejmě všechny produkty jsou inzerovány jako jediné a nejlepší. Proto když mne můj bratr začal brát s sebou na tréninky a začal testovat tento prostředek, řekl jsem si, že je čas na mě! A co se stalo? Nahradil jsem tuk vysněnou svalovou hmotou, a také jsem byl konečně odpočatý - navzdory každodennímu cvičení! No a zachránil jsem naše manželství, protože mne žena doslova nechce pustit z postele!

img

Jiří (43 l.)

Olomouc

TESTOBOLON do hrsti a vpřed!

Už jsou to dva měsíce, co jsem začal užívat TESTOBOLON a po celou dobu si dělám přesné poznámky o postupu příprav. V tomto roce se chci poprvé účastnit triatlonu a od přátel vím, že k tomu nestačí pouze trénovat, ale je potřeba něco navíc, pevné základy. Proto jsem byl velmi rád, když mi dal syn darem tento přípravek – zbavil mne břemene rozhodnutí, co si vybrat! Udělal si důkladný průzkum, požádal své kamarády sportovce, a všichni opakovali pouze toto jméno! Po dvou měsících jsem nabral 10 kg svalů, zmizely tuky na břiše a za kratší dobu jsem schopen pokonat větší vzdálenosti - jak v běhu, tak na kole a i ve vodě. A k tomu jsem vyspaný jako nikdy předtím!

Na tento jedinečný produkt se vztahuje evropská záruka nejvyšší kvality

Tento certifikát se uděluje inovativním řešením, která prokazují mimořádnou účinnost a nejvyšší kvalitu. Tajemník a předseda správní rady Evropského úřadu pro kvalitu a účinnost ho udělují pouze recepturám a výrobkům, které procházejí řadou přísných testování v laboratoři. Toto mezinárodní ocenění se vztahují jak na jeho složení tak i výrobní proces, nebo konečný efekt ve formě připraveného k používání, plně účinného produktu.

badge badge badge badge
certificate
icon

Bleskové doručení

Začněte se stavbou svalů již dnes

icon

Praktické balení

Můžete ho mít sebou vždy a všude

icon

Atraktivní cena

Vysněná postava pro každou kapsu

icon

100% přírodní složení

Přestaňte s trávením svého organismu